לכל בית סיפור וצבעים משלו וכל בית יחיד ומיוחד. איך ייראה הבית שלכם?  

אני מעין גבאי, בעברי מפיקה בטלוויזיה, כיום מעצבת פנים ושמחה שזכיתי לעסוק בשני תחומים שתמיד עניינו אותי. מגיל צעיר אני קוראת את הכתוביות בסוף תוכנית טלויזיה ובוחנת תוכניות אדריכליות. כמעצבת פנים גיליתי שכישורי ההפקה שלי נחוצים לי גם בעיצוב, כי כל פרויקט הוא הפקה בפני עצמה, ומעבר לעיצוב דורש גם תכנון, תיאום וניהול נכון של כל הגורמים המעורבים. 

אני כאן כדי ללוות אתכם בתהליך זה ולפשט אותו, לעצב את ביתכם באופן המדוייק לכם- בדגש על עיצוב פונקציונלי בצבעוניות מעודנת, להוציא לפועל את החזון שלכם, להפוך את החלום למציאות. תקבלו ממני שירות אישי, מקצועי ואדיב, תוך הקפדה על ניקיון אסתטי, על דיוק ועל פרקטיקה.

 

אז מהן האפשרויות העומדות בפניכם וכיצד מתחיל המסע שלנו יחד?

עיצוב פנים- יש לכם דירה ואתם רוצים לשפץ אותה? בניתם בית ואתם רוצים לתכנן את החלל הפנימי? רכשתם דירה חדשה מקבלן ואתם רוצים לעשות בה שינויים ולהתאימה לצרכים שלכם? אתכנן עבורכם ואיתכם בהתאם לתקציב, לצרכים ולחלומות שלכם. אכין תוכניות עבודה לקבלן כולל הריסה, בנייה, אינסטלציה, חשמל ותאורה, ריצוף וכד'. אבחר איתכם חומרים וצבעים, אתכנן עבורכם ריהוט בהתאמה אישית, אפקח באתר בזמן השיפוץ, יחד נקנה רהיטים ופריטים משלימים. אהיה איתכם בכל שלב ושלב בתהליך השיפוץ מתחילתו ועד סופו.

סטיילינג- רוצים לעשות שינוי בדירה מבלי לשבור או להרוס? לרענן את הבית מבלי להיכנס לשיפוץ כולל? נתאם צרכים, נדבר על צבעים, נבחר בקפידה רהיטים, תאורה, טקסטיל ואביזרים ובתוך זמן קצר שיחסוך מכם את הבלבול וכיתות הרגליים, תרגישו איך החלל הופך לבית עם צבעים, טקסטורות ופריטים שמשתלבים נהדר וקולעים לטעמכם האישי.

פגישת ייעוץ- מתלבטים מהו השינוי הדרוש לכם ולביתכם? לא בטוחים איך לסדר את החלל? רוצים להכניס צבע ולא יודעים איך? קיבעו פגישה ותקבלו מענה לכל שאלותיכם

צרו קשר וביחד נבנה את הסיפור שלכם...

054-2349449   mayan.gabay@gmail.com

       

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Pinterest Icon